Република България
Община Раднево
Официален интернет сайт

Декларации по Закона за предотвратяване и установяване на конфликт на интереси


РЪКОВОДСТВО


инж.Димитър Желев - зам.кмет "Икономика, евроинтеграция и обществени поръчки"

Светслав Маринов - зам.кмет "ТСУ, общинска собственост и социални дейности"

Деко Делев - Секретар

арх. Росица Мъглова - гл. архитект

Ваня Дякова - гл. Вътр. одитор

Милена Янчева - финансов контрольор



"ОМП и сигурност"


Пеньо Райков - гл. спец. "Общ. ред и сигурност"

Тотка Динева - гл.спец."Зав. регистър и класифицирана инф."


Дирекция "АПИО"


Даниела Дечева - директор


Отдел "Правен"


Мирослав Вълев - нач. отдел

Виолета Йовчева - гл.юрисконсулт

Елеонора Петрова - юрисконсулт

Пламена Димитрова - юрисконсулт


Отдел "ГРАО"


Бонка Бакалова - нач. отдел

Деляна Койнова - мл. експерт

Дамяна Янкова - мл. експерт

Валя Николаева - ст. специалист

Доника Златева - ст. експерт

Мария Райкова - ст. експерт

Лена Желева - ст. експерт

Марияна Славова - мл. експерт

Румяна Дикова - гл. специалист

Дарина Чолакова - ст. специалист

Катя Иванова - мл.експерт

Николай Иванов - гл. специалист

Стоянка Маринова - ст. специалист

Елисавета Гочева - ст. специалист

Минка Янкова - ст. специалист

Дияна Раднева - ст. специалист


Дирекция "ФСДУС"


Райна Русева - директор

Радка Илчева - гл. счетоводител

Росица Тенева - гл. експерт

Милена Андонова - ст. счетоводител

Илияна Илиева - ст. специалист

Миглена Георгиева - мл. счетоводител

Николинка Иванова - гл. специалист

Мариана Маринова - гл. специалист

Мария Динева - счетоводител- касиер

Маргарита Николова - счетоводител

Господинка Георгиева - гл. експерт

Живка Даракчиева - гл. специалист

Снежана Русева - гл. специалист

Мария Алтънкова - гл. специалист

Жана Енева - ст. специалист

Велина Петрова - ст. спец. касиер

Евгения Иванова - ст. специалист

Детски заведения


Радка Аврамова - гл.счетоводител

Таня Борисова - счетоводител

Мими Иванова - касиер счетоводител

Снежана Стамова - счетоводител


Дирекция "ТСУ"


Георги Русев - директор

Елена Цветанова - гл. експерт

Ивелина Георгиева - ст. експерт

Ивелина Минчева - ст. експерт

Елена Динева - мл. експерт

Тянка Тенева -гл. специалист

Христо Диков - гл. специалист

Невена Владова - гл. специалист

Данаил Динев - специалист

Таня Русева - ст. специалист

Марияна Иванова - ст. специалист

Стефка Димитрова - ст. специалист

Христина Динева - ст. специалист



Дирекция "Общ. собственост и соц. дейности"


Валентина Вълева - директор


Отдел "Общ. собственост"


Диана Господинова - гл. експерт

Веселин Сотиров - ст. експерт

Нела Дончева - мл. експерт

Ваня Георгиева - гл. специалист

Веселина Стоева - гл. специалист

Иванка Бонева - ст. експерт

Мирослава Златанова - гл. специалист

Нели Раднева - гл. експерт

Петър Петров - ст. специалист

Марияна Илиева -ст. специалист


Отдел "Социални дейности"


Славея Иванова - нач. отдел

Петя Манчева - гл. експерт

Северина Алексиева - гл. експерт

Ралица Йорданова - гл. експерт

Ваня Колева - гл. експерт

Росица Петкова - секр.МКБППМН"

Милица Тонева -гл. специалист



Дирекция "Общ. поръчки и евроинтеграция"


Димитър Димитров - директор


Отдел "Обществени поръчки"


Николай Добрев - гл.експерт

Пламена Колева - гл.експерт

Ваня Иванова - ст. експерт

Стела Мечева - ст.експерт

Бистра Вълева - ст. специалист



Отдел "Евроинтеграция"


Роза Борисова - нач. отдел

Геновева Иванова - гл. експерт

Мария Славова - гл. експерт

Станимира Петкова - ст. експерт

Пламена Стоянова - мл. експерт

Ива Колева- ст. специалист



Детски заведения


Магдалена Петкова - директор

Жулиета Станчева - директор

Диана Неделчева - директор

Снежана Илиева - директор

Иванка Райкова - директор


Художествена галерия



Алена Кирова - директор


Общински център за култура "Нончо Воденичаров"


Емилия Алдинова - директор


Археологически музей


Пламен Караилиев - директор


Домашен социален патронаж


Марияна Колева - управител


Център за соц. интеграция и рехабилитация


Магдалена Василева - управител


Общинска бибилиотека "Алдин Алдинов"

Тодорка Боева - библиотекар


Обреден дом

Мариана Дикова - организатор обредна дейност


Център за обществена подкрепа

Надежда Пашова - управител


Център за настаняване от семеен тип

Павлина Желязкова - управител


КМЕТСТВА И КМЕТСКИ НАМЕСТНИЧЕСТВА

Тончо Иванов - км. наместник

Христо Желев - км. наместник

Теньо Георгиев - км. наместник

Светла Тенева - км. наместник

Камелия Иванова - км. наместник

Виолета Петкова - км. наместник

Даниела Колева - ст. специалист

Диана Нейкова - ст. специалист

Динка Велчева - ст. специалист

Донка Петкова - ст. специалист

Елена Влаева - ст. специалист

Живка Петкова - ст. специалист

Кръстина Петрова - ст. специалист

Мария Желязкова - ст. специалист

Минка Желева - ст. специалист

Стоянка Трайкова - ст. специалист

 
Избори за Народни представители - на 26.03.2017г.
/assets/baner_NJM.jpg
/assets/Novini/2016/july-septemvri/OPOS/Logo_OPOS.jpg

/assets/Sanirane/Logo_EEJ.jpg